Doprava zdarma od 1 490 Kč / 55 Eur!

ANDREW FITZSIMONS

Návrh bez názvu-16

ANDREW FITZSIMONS

Otázky a odpovědi

Jak byste popsal svůj styl?

Myslím, že nemám jeden styl. Opravdu rád spolupracuji se svými klientkami nebo se svým týmem, abychom objevili dokonalý vzhled podle příležitosti. Ať už je to červený koberec nebo specifická série účesů na natáčení, miluju kreativní proces a taky společné uskutečňování kreativních představ. 

Kdy jste poprvé slyšel o Alterna Haircare? 

Už léta mám ve svém itineráři produkty Alterna, Kolekce Caviar je v kosmetickém průmyslu celebrit velmi populární.

Jaký je váš nejoblíbenější produkt?

Chcete po vlasovém stylistovi, aby si vybral jen jeden produkt? Já je potřebuju všechny! Osobně mám nejradši suchý šampon (téměř neustále jsou mé vlasy z 80%-ti procent suchý šampon), takže teď opravdu zbožňuju nový Caviar Sheer Dry Shampoo.

Jaký šampon a kondicionér používáte?

Miluju Caviar Repair šampon a kondicionér – každý, kdo používá žehličky a kulmy by je měl používat! Navíc krásně voní.

Můžete nám prozradit vlasové tajemství, o kterém si myslíte, že bychom jej měli vědět?

Nevím, jak moc je tohle tajné, ale vlasy jsou VELMI jemné a mohou se velice snadno zlomit. Vídám hodně lidí, jak si hrubě češou a kartáčují vlasy, nebo je vysouší ručníkem tak, že si je tím velmi poškozují. Pokaždé se mi chce za nimi běžet a křičet „NEEEE!“ Buďte ke svým vlasům laskaví! Pečujte o ně s láskou!

Jaký je váš největší cíl při vytváření účesů?

Aby se mé klientky cítily tak silné a mocné, jako i skutečně jsou!

Jaký produkt s sebou berete všude na cesty?

Můžu říct „všechny“? Nikdy nevíte, co budete potřebovat?

Hodně cestujete, ale vaše vlasy vždy vypadají zdravě a leskle. Jak to děláte, že vaše vlasy netrpí suchým vzduchem z letadla?

Používám skvělé produkty – díky, Alterno! – aby mé vlasy vypadaly zdravě. Když chci extra lesk, použiju trochu Caviar Omega vyživovacího oleje, který vlasům dodá krásný lesk.

Co vás inspiruje?

To, že mohu být obklopen silnými ženami je pro mě rozhodně inspirací.

Kdo byl váš mentor?

Rozhodně jsem vždycky vzhlížel k velikánům jako jsou Serfe Normant, Julian d‘Ys nebo Orlando Pita, ale mentora jako takového jsem nikdy neměl. Asi jsem se snažil být mentorem sám sobě a ponořit se do své práce co nejvíce, abych se toho co nejvíce naučil.

Jakou radu byste dal mladému vlasovému stylistovi který by chtěl následovat ve vašich šlépějích?

Věř svým instinktům, nemáš je jen tak! Neboj se riskovat!

Jaké jsou vaše nejoblíbenější styly, které jste vytvořil?

Miluju účesy, které jsem vytvořil pro Ashley Graham pro ANTM, mohli jsme být vážně kreativní a vymyslet fakt skvělý účesy! Taky fakt zbožňuju krátké mokré mikádo, které jsem vytvořil pro Joan Smalls loni na ceny CFDA, to vypadalo skvěle!

Existuje věkové omezení pro dlouhé vlasy?

Rozhodně ne! Pokud vám dlouhé vlasy dodávají úžasný pocit, měla byste do toho jít! Na to není věkové omezení.

 Jak dokážete sledovat všechny trendy?

Díky sociálním médiím je sledovat aktuální trendy velmi snadné pro každého, kdo chce – můj instagram je neustále studnou nápadů a trendů.

Kdyby vaše vlasové kreace mohly nést nějakou zprávu, jaká by to byla?

No, doufám, že když se lidé podívají na účesy, které vytvářím, chtějí je také vyzkoušet..!

V nedávném rozhovoru pro Glamour Magazine UK jste zmínil, že opravdu milujete krátké sestřihy, například tzv. „lob“. Jaké produkty doporučujeete na styling tohohle účesu?

Mám rád dobře upravený lob, takže určitě sprej na texturu vlasů nebo suchý šampon jsou skvělé na ten nejvíce populární „model-off-duty“ vzhled.

Jaký je nejlepší prostředek na přeležené vlasy nebo špatnou náladu?

Nejlepší na přeležené vlasy: trochu Caviar CC Cream uhlazeno do culíku. Nejlepší na špatnou náladu: sklenička šampaňského!

Luxus je zkušenost, říkají lidé. Jak definujete luxusnost produktů Alterna? Jak vaši klienti pociťují luxus, když na nich používáte prudkty Alterna?

Může být něco luxusnějšího než kaviár? Všechno, co se týče Alterny ukazuje na to, že jde o luxus, od vzhledu lahviček až po skvělé receptury. Mé klientky milují Alterna produkty i to, jaké jsou jejich vlasy po použití jejích produktů. A všichni milují tu vůni!

Jaký je rozdíl mezi česáním vlasů celebrity a obyčejné klientky?

Není žádný rozdíll mezi vlasy celebrit a vlasy jiných lidí – člověk by se měl ke každému chovat jako k celebritě (protože jimi jsou!). Pro stylistu by mělo být důležité, aby se klientky cítily skvěle bez ohledu na jejich slávu.

 

Snímek obrazovky 2018-06-20 v 16.22.14

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.