Doprava zdarma k nákupu nad 990 Kč / 36 €!

Catwalk Ponytail Straight, London, culík 55 cm

Objevte tajemství zákulisí módních přehlídek.

Luxusní culík Balmain Hair Couture.


  • Skladem
2 390 Kč
Kategorie: Balmain
 

Culík z přehlídkového mola, který vymysleli backstage stylisté, lze považovat za tajemství ze zákulisí. 

Tohle je vlasový doplněk, který ve vaší výbavě nesmí chybět a s nímž vytvoříte přirozeně působící culík za méně než 1 minutu.

  • 100% Memory®Hair
  • neviditelné/bezchybné uchycení
  • snadné narování a natočení (max 160°C/320°F)
  • dostupné v několika odstínech
  • délka vlasů 55 cm
  • váha 90 gramů

Patentovaný Memory®Hair byl vyvinut s ohledem na všechny aspekty lidských vlasů. Pocitově hebký, k nerozeznání od přírodních vlasů. Snadno se ve vlasech ztratí a je téměř nemožné ho rozeznat od lidských vlasů. Memory®Hair má stejný typický „přírodní lesk“ jako lidské vlasy, protože má podobně nepravidelný povrch s rozptýleným odleskem.

Memory®Hair lze kdykoliv kulmovat a žehlit pomocí jakéhokoliv tepelného nástroje až do 160°C/320°F. Úžasná výhoda Memory®Hair spočívá v tom, že si pamatuje poslední techniku ​​stylingu. To znamená, že když je natočíte, zůstanou natočené, dokud je znovu nenarovnáte. (totéž platí pro žehlení vlasů). Při kulmování je důležité držet v ruce tvar vlny, dokud nezchladne. Díky tomu si vlny dlouhodobě udrží svůj tvar. 

Použití: Upravte vlasy do culíku a zajistěte gumičkou. Klip Catwalk Ponytail připněte přímo nad váš vlastní culík a ten do příčesku schovejte. Účes dokončete tak, že kolem vrcholu culíku obtočíte pramen vlasů, abyste zakryli klip a gumičku.

Péče: Balmain Conditioning Spray je perfektním nástrojem pro péči, obnovu a ochranu Memory®Hair. Lze jej používat každodenně. Výsledkem je krásný, přirozený lesk.

Nedoporučujeme použití jakýkoliv tónovacích přípravků na vlasy. 

TAJEMSTVÍ ZÁKULISÍ

Pro získání dokonale uhlazeného culíku použijte přípravek Styling Gel Strong, naneste jej od kořínků přírodních vlasů směrem k elastickému pásku a poté připevněte. Conditioning Spray je perfektním produktem pro získání přirozeného lesku vlasů.

NÁŠ TIP

Klíčem k prodloužení životnosti příčesků je udržovat vlasy rozčesané pomocí kartáče na příčesky. Postupujte šetrně, začněte u konečků a propracujte se až ke kořínkům. Nečešte vlasy, když jsou mokré. Suchý vlas se při česání dokáže natáhnout o 20 až 30 procent, avšak mokrý vlas až o 50 procent. Mokré vlasy jsou křehčí a snadno se polámou.

Vhodný kartáč pro úpravu Catwalk Ponytail je Balmain Luxury Spa Brush.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.