Bamboo Color Hold+

Vypěstujte si silné, zdravé, zářivé vlasy a chraňte jejich barvu!

Čistý výtažek z bio bambusu, jedné z nejhouževnatějších rostlin na zemi, dává základ zdravějším vlasům a okamžitě aktivuje
jejich vnitřní sílu.

Bio kalahárský meloun je vysoce ceněný pro svou schopnost prosperovat v extrémně suchých a horkých podmínkách jihoafrické pouště. Jeho výtažek vyživuje strukturu vlasu a přirozeným mechanismem chrání vlasy před UVA i UVB poškozením.

Color Hold UV+ je voděodolná ochranná UVA a UVB bariéra, která poskytuje tu nejlepší ochranu před vymýváním barvy: 8krát více UV ochrany na povrchu vlasu a pětinásobně lepší přirozené zachování barvy oproti standardním UV filtrům.

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 3 položek celkem

Stránka 1/1

 • Bamboo Color Hold+ Vibrant Color Conditioner, 250 ml
  6 hodnocení
  Kondicionér bez obsahu parabenů a chloridu sodného je pro vlasy zdrojem intenzivní hydratace a výživy. Nezbytné živiny vlasům dodávají sílu a zdraví. Díky voděodolné technologii Color Hold UV+ nabízí nejvyšší možnou úroveň ochrany barvy před vyblednutím.
  Kód:47110
 • Bamboo Color Hold+ Vibrant Color Shampoo, 250 ml
  10 hodnocení
  Šampón bez obsahu sulfátů a chloridu sodného vlasy jemně čistí, hydratuje a pomáhá uchovat zářivou barvu. Díky voděodolné technologii Color Hold UV+ nabízí nejvyšší možnou úroveň ochrany barvy před vyblednutím.
  Kód:47010
 • Bamboo Color Hold+ Rehab Deep Hydration Masque, 150ml
  7 hodnocení
  Maska intenzivně vyživí a zregeneruje i ty nejvíce poškozené vlasy. Vrátí jim zdraví a zanechá je hedvábně jemné a dokonale chráněné před UVA/UVB zářením a poškozením způsobeným oxidací. Díky voděodolné technologii Color Hold UV+ nabízí nejvyšší možnou...
  Kód:47210