Tip

Bamboo Smooth Kendi Oil Treatment, 50 ml

Kendi 100% ošetřující olej s obsahem nezbytných živin se okamžitě po aplikaci vstřebává. Lze jej použít jako intenzivní ošetření nebo před stylingem. Předchází krepacení, vlasům dodává oslnivý lesk, chrání barvu. Již po prvním použití je zanechává hladší a zdravější. Je ideální pro normální, až velmi porézní typy vlasů.

  • 639 Kč 128 Kč –20 %
511 Kč
Kategorie: Bamboo Smooth-Anti Frizz
 

Kendi oil proniká hluboko do struktury vlasu a zaplavuje suché prameny nezbytnými výživnými látkami a hydratací. Hloubkově vyživuje a ozdravuje vlasy. Sceluje roztřepené konečky a regeneruje vlasy poničené působením okolního prostředí či chemie.

Klinicky potvrzeno! 75% uživatelů by upřednostnilo Bamboo Kendi Oil před předním výrobkem z arganového oleje*

 

Aktivní složky

  • Bio Kendi olej - obnovuje a udržuje přirozenou vrstvu lipidů. Chrání vlasy před poškozením dostatečnou porcí nezbytných mastných kyselin (omega-3, -6, -9) a silným antioxidantem tokoferolem.

 

Použití

Jako péče: intenzivní desetiminutová terapie pro hloubkovu výživu a ozdravení vlasů. Sceluje roztřepené konečky a regeneruje vlasy poničené působením okolního prostředí či chemie. Jednou až dvakrát týdně vetřete v dostatečném množství do suchých vlasů. Nechte působit 10 minut a poté umyjte šamponem.


Před stylingem: nepostradatelný pomocník, který ochrání barvu a vlasy před UV zářením. Vlasy po jeho použití odolávají vlhkosti, jsou hladké a krásně se lesknou. Naneste malé množství do vlhkých vlasů a upravte jako obvykle.

 

Neobsahuje sulfáty, ftaláty, parabeny, lepek, chlorid sodný, triklosan, umělá barviva, DEA, TEA a PABA.

 

*Preference uživatelů byly založeny na ceně a výsledcích hodnotících eliminaci krepacení, hladkost, měkkost a lesk vlasů.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: