Bamboo Straight AM/PM Starter Kit

57863E
3 hodnocení

Dvoufázový (denní a noční) systém zabraňující krepacení ve výhodném balíčku.


1 336 Kč
Kategorie: Bamboo Smooth-Anti Frizz
 
 

Zkroťte i ty nejkrepatější neposlušné prameny dvoufázovým systémem péče Anti-Frizz Daytime/Overnight System, díky kterému vám hladké, jemné vyfoukání vydrží až 72 hodin*! Složení s technologií SmoothSeal vlasy posiluje a vyživuje a uhlazuje jednotlivá vlasová vlákna, čímž chrání před
vzdušnou vlhkostí.

 

Systém

Noční uhlazující emulze Overnight Smoothing Treatment uhlazuje vlasy, zatímco spíte.
Denní uhlazující krém před vyfoukáním Daytime Smoothing Blowout Balm hladkost uzamkne.

 

Pro koho

Pro ženy s normálními nebo hrubými vlasy, které potřebuji uhladit.  Ideální pro kudrnaté, nepoddajné a krepaté vlasy, které hledají dlouhotrvající řešení.

 

Použití 

VEČER ZAČNĚTE S: OVERNIGHT SMOOTHING TREATMENT

Začněte s péčí o vlasy už ve spánku s novým, regenerujícím nočním ošetřením. Složení s bambuckým máslem a ošetřujícími bílkovinami,které se okamžitě vstřebávají, vlasy vyživuje a zanechává je viditelně zářivější, hladší a měkké na dotek. Připravuje vlasy na ranní úpravu.

Aplikujte na suché vlasy před spaním. Naneste přípravek do dlaní a rovnoměrně jej vetřete do vlasů, od kořínků po konečky. Zaměřte se na konečky, kde se vlasy krepatí nejvíce. Množství produktu zvyšte nebo snižte v závislosti na délce a síle vlasů. Nebojte se, přípravek na polštáři nezanechává žádné stopy. Ráno vlasy umyjte a ošetřete a poté pokračujte s ranním krémem Blowout Balm, který usnadní styling a zapečetí hladkost vlasů.

 

RÁNO POKRAČUJTE S: DAYTIME SMOOTHING BLOWOUT BALM

 Zapečeťte hladkost a ochranu před vlhkem do vlasů tímto teplem aktivovaným krémem pro vyfoukání. Usnadňuje uhlazení vlasové kutikuly pomocí pryskyřic, které vytváří ochrannou bariéru, která udržuje hydrataci uvnitř vlasů a chrání před krepacením a vzdušnou vlhkostí. Klinická studie prokázala snížení lámání vlasů o 88 % a ochranu před tepelným stylingem až do teploty 450 °F / 232 °C. * Vlasy vypadají 3x hladší ihned po vyfoukání i 72 hodin poté!**

Aplikujte ráno na umyté,  ručníkem vysušené vlasy . Naneste malé množství přípravku a vpracujte od konečků ke kořínkům. Množství produktu zvyšte nebo snižte v závislosti na délce a síle vlasů. Vyfoukejte vlasy po jednotlivých sekcích a po vyfoukání vlasy přežehlete, čímž hladký vzhled zapečetíte.

 

Užijte si 72 hodin vlhkosti odolných vlasů bez krepacení!

 

* při použití v kombinaci se šamponem a kondicionérem Bamboo Smooth Anti-Frizz v porovnání s neupravenými vlasy

** Při použití v kombinaci se šamponem a kondicionérem Bamboo Smooth Anti-Frizz v porovnání s neupravenými vlasy.

 

Balíček obsahuje 1ks Bamboo Smooth Straight AM a 1 ks Bamboo Smooth Straight PM.

Velikost: 150 ml (každý)

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: