Bio Ionic nástroje

 Snímek obrazovky 2016-05-05 v 16.27.24

Iontové fény BioIonic

představují převrat ve vysoušení vlasů. Tyto kondicionérové fény s regeneračním účinkem využívají patentovanou technologii nanoiontových minerálů, které umožňují milionům přirozených iontů proniknout hluboko do vlasů a tím je hydratovat. Vysušují do hladka o 50 % rychleji než běžné fény, a to bez tepelného poškození. Jsou mimořádně lehké a tiché. Přidávají na objemu, zacelují vlasovou kutikulu, čímž prodlužují trvanlivost barvy, obnovují lesk a poradí si s vlasy se statickým nábojem. Maximálního výsledku dosáhnete použitím fénu BioIonic současně s iontovými kartáči BioIonic. Pro silné, pružné, zdravé a dokonale hydratované vlasy.

Iontové žehličky BioIonic

využívají patentovanou technologii nanoiontových minerálů, které umožňují milionům přirozených iontů proniknout hluboko do vlasů a tím je hydratovat. Fungují jako kondicionér s kabelem! Patentované žehličky BioIonic byly vyrobeny tak, aby vyhladily a narovnaly kudrnaté a nepoddajné vlasy o 50% rychleji než běžné žehličky a bez tepelného poškození. Nanoiontový minerální komplex je obsažen přímo v žehlící ploše, aby při každém ošetření vlasy hydratoval a zacelil jejich narušenou kutikulu. Tyto žehličky minimalizují třepení konečků, prodlužují trvanlivost barvy a vlasy jsou díky nim hladké, zdravé a zářivě lesklé.

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 14 položek celkem

Stránka 1/1

 • 10X Luxe Dryer
  Nový profesionální fén Bio Ionic z řady Luxe Collection, ultra lehký s vysokým výkonem.
  Kód:Z-FGTBI-1070-EL
 • GOLDPRO DRYER last update low res
  Fén profesionální kvality Bio Ionic GoldPro™ Collection.
  Kód:Z-GPT-5600
 • BIO IONIC POWERLIGHT PRO DRYER BLACK, 220 V
  Lehký a výkonný fén Bio Ionic.  Výkon 1875 Wattů   -  590 g
  Kód:FGTBI_0389
 • goldpro straigthening iron 1.5 12.10 low res
  Žehlička profesionální kvality Bio Ionic GoldPro™ Collection.
  Kód:Z-GPT-SM-1.5
 • goldpro straigthening iron 12.10
  Žehlička profesionální kvality Bio Ionic GoldPro™ Collection.
  Kód:Z-GPT-SM-1.0
 • Bio Ionic OnePass / černá iontová žehlička, 25 mm
  Nejrychlejší žehlička na vlasy! Žehlička „OnePass“ představuje skutečný průlom v dosavadní technologii žehlení vlasů. OnePass umožňuje vyžehlit vlasy za poloviční dobu ve srovnání s běžnými žehličkami.
  Kód:Z-FGTST-OP-1.0-220V
 • Bio Ionic OnePass black / černá iontová žehlička, 38 mm
  Nejrychlejší žehlička na vlasy! Žehlička „OnePass“ představuje skutečný průlom v dosavadní technologii žehlení vlasů. OnePass umožňuje vyžehlit vlasy za poloviční dobu ve srovnání s běžnými žehličkami.
  Kód:Z-FGTST-OP-1.5.3-220
 • Bio Ionic StyleWinder / bílá rotační kulma, 25 mm
  Kulma StyleWinder byla navržena tak, aby umožňovala rychlou úpravu vlasů. Povrch vlasů uzamyká a zajišťuje hedvábný efekt. Rychle rozehřívá a upravuje vlasy rovnoměrně s tím, že držák kulmy zůstává chladný.
  Kód:Z-FGTST-CISW-1.0-221
 • Bio Ionic Agave Healing Vapor Iron
  „Ozdravující“ napařovací žehlička Agave, má zabudovaný systém Agave Vapor Infusion, který proniká do hlubokých vrstev vlasů a tam je vyživuje zázračnou přírodní směsí cukrů z rostliny agáve.
  Kód:Z-FGTST-AGI-1.25
  Výrobce:Bio Ionic
 • goldpro curling iron 1
  Kulma profesionální kvality Bio Ionic GoldPro™ Collection.
  Dostupnost:Momentálně nedostupné
  Kód:Z-GPT-CI-1.0
 • Bio Ionic BlueWave Brush
  BlueWave™ jsou jedinými kartáči na světě, které využívají zvlněné nylonové štětiny nabité nano-iontovými hybridními minerály vytvářejícími pětkrát vyšší koncentrace přirozených negativních iontů a infračervené energie. S každým tahem kartáče jsou vaše...
  Kód:BW-R240
 • Bio Ionic Diffuser Black / černý iontový difuzér
  Ideální společník pro vaš fén Bio Ionic! Tyto difuzéry mají v sobě Komplex přirozených iontů ( Natural Ion Complex™ ), a proto umožnují milionům přirozených iontů proniknout do vlasů a tím je hydratují. Ideální pro kudrnaté, vlnité nebo natrvalené...
  Kód:FGUN-DIFFUSE-5
 • Goldpro large brush
  Kartáče s nylonovými štětinami a technologií nanoiontových minerálů.
  Kód:Z-GPB-R570
 • Goldpro paddle brush complete low res
  Plochý kartáč s nylonovými štětinami a technologií nanoiontových minerálů.
  Kód:Z-GPB-FR025