Doprava zdarma nad 1490 Kč / 55 €! Vzorek ke každé objednávce dle vlastního výběru zdarma ❤️

Body & Parfum

Body

Naše šetrná kolekce péče o tělo je vytvořena za pomocí ikonické vůně Oribe CÔTE D’AZUR FRAGRANCE. Tyto luxusní receptury daly vzniknout produktům, které hydratují, vyživují a zároveň se vyznačují typickou vůní Oribe, kterou si zamilujete – pokud už se tak nestalo.

Hlavní přísady:

Naše směs obsažena v produktech péče o tělo je směs z olejů ze sladkých mandlí, mokřadek a brutnáku lékařského.

Tyto oleje jsou známé pro navrácení ztracené hydratace, oživení a zjemnění pokožky a ochranu proti vysušení a poškození.

Olej ze sladkých mandlí je výtažek z jader rostliny sladké mandle, která je bohatá na vitamin E, nenasycené mastné kyseliny, proteiny, draslík a zinek, jež vyživují a zjemňují pokožku a předchází dehydrataci.

Mokřadový olej je výtažek ze semen mokřadky. Tato rostlina má jemné, bílé květiny, které v rozkvětu působí jako mořská pěna. Tento olej dodává pokožce pružnost a zanechává ji hedvábně jemnou.

Brutnákový olej je bohat na mastné kyselilny, navrací hydrataci a jemnost suché a bezbarvé pokožce.

 

 
 

Nejprodávanější

  • Gold lust all over oil
    Multifunkční elixír olejů pro vlasy, tělo, tvář i dekolt. Intenzivně hydratuje a regeneruje. Využívá se i k intenzivní kůře na vlasy. Pro všechny, kteří chtějí hydrataci od hlavy až k patě. Regenerace a posílení díky blahodárné směsi sedmnácti...
    Dostupnost:Momentálně nedostupné
    Kód:401176
    Značka:Oribe