Doprava zdarma nad 1 490 Kč / 65 €! Vzorek ke každé objednávce dle vlastního výběru zdarma.

Bonus program

Bonus program pro věrné zákazníky. Trvalé slevy, doprava zdarma, vzorečky ke každé objednávce a hodnotné dárky k nákupu.

 

Každého nákupu v našem e-shopu si vážíme, a proto za ně vás, naše zákazníky, odměňujeme. Zaregistrujte se na salononline.cz a získejte díky bonusovému programu trvalé slevy na celý sortiment, hodnotné dárky k nákupu a celou řadu dalších výhod!

 

JAKÉ VÝHODY JAKO REGISTROVANÝ A VĚRNÝ ZÁKAZNÍK ZÍSKÁTE?

Doprava zdarma BP
Leave-in BP
powder zenz BP
molecular mask BP
MyHero X2 Collagen Repair BP
Pince BP

 

Bonus Program pro Vás pravidelně aktualizujeme

K nákupu obdržíte pouze jeden dárek

A upozorňujeme, že aktuální nabídka dárků platí do vyprodání zásob a v takovém případě si vyhrazujeme právo dárek změnit.

 

 

jak získáte věrnostní slevu?

Slevu v hodnotě 5 % na celý sortiment nabízíme jako poděkování věrným zákazníkům.

  • Podmínkou pro získání věrnostní slevy je být registrovaným zákazníkem a nakoupit zboží v celkové hodnotě 30 000 Kč / 1 154 €.
  • Jakmile vaše nákupy přesáhnou tuto hranici, získáte automaticky 5% slevu, která vám bude odečtena při každé vaší objednávce.

 

 

VÝHODY REGISTRACE

Registrace na salononline.cz vám vedle zajímavých slev a bonusů přinese i řadu praktických výhod. Podívejte se, co bezplatnou registrací, která zabere jen chvilinku, získáte!

 

Sleva na každý nákup

  • Pokud u nás během svých nákupů pořídíte zboží v celkové hodnotě 30 000 Kč / 1 154 € a více, odměníme vás věrnostní slevou 5 % na celý sortiment, kterou můžete využít na všechny vaše příští objednávky.

 

Ušetříte čas

  • Registrací dojde k vytvoření karty zákazníka, tedy tzv. Klientského centra s vašimi osobními, fakturačními a dodacími údaji, které nebude třeba při každé objednávce vyplňovat znovu.
  • Jedním kliknutím budete moci zopakovat některou ze svých předchozích objednávek. Stačí kliknout na “znovu objednat”.

 

Vždy budete mít přehled

  • Uvidíte kompletní historii svých objednávek se všemi údaji.
  • V záložce “moje slevy” najdete náhled do věrnostního programu a neunikne vám tak žádný z aktuálních bonusů.
  • Pokud dosáhnete na věrnostní slevu, vždy uvidíte veškerý sortiment s cenou před a po slevě (a to i v nákupním košíku). Budete tak vědět, kolik jste ušetřili.
  • Jako první se díky našim pravidelným newsletterům dozvíte o všech novinkách a akcích.

 

Salon Professional (Salon Online) si vyhrazuje právo bonus program, akční nabídky i jiné cenové zvýhodnění měnit. Zásoby vzorků pro účel bonus programu platí do vyprodání zásob. Bonus program pro věrné zákazníky nelze sčítat.