Caviar Clinical Dandruff Exfoliating Scalp Facial, 88ml

67128
11 hodnocení

Bezkonkurenční exfoliant pokožky hlavy na domácí použití jí dodá každodenní péči. Aktivní ovocné enzymy a efektivní štětinový aplikátor jemně a účinně stimuluje pokožku hlavy během toho co ji zbavuje nečistot, olejů a suchých nánosů způsobených stylingovými přípravky. Vhodný pro všechny typy vlasů. Suchá, svrbivá, šupinkatá a podrážděná pokožka. Lze použít i na barvené vlasy.


1 145 Kč
Kategorie: Caviar Clinical Dandruff
 
 

Oživující ošetření, které vyrovnává úroveň hydratace pokožky. Aktivní ovocné enzymy a jedinečný dávkovač se štětinkami odstraňuje šupinky lupů. Oživuje pokožku hlavy a zároveň reguluje vysušení pokožky.

 

Aktivní složky

  • kyselina salicylová: Odbourává usazeniny u vlasů, rozbíjí vločky lupů na menší kousky, které se snadnější odplaví během mytí. Eliminuje šupiny na povrchu vlasové pokožky.
  • Pyrition zinku: Odstraňuje z pokožky hlavy kvasnice, které mohou dráždit pokožku. Pomáhá snižovat zánět na pokožce hlavy. Eliminuje přehnanou sekreci oleje na pokožku hlavy a zpomalujte nadměrnou produkci buněk pokožky.
  • Aktivní ovocné enzymy: Obsažené v exfoliačním ošetření pokožky hlavy Exfoliation Scalp Facial a Professional Treatment. Eliminují vznik lupů a dalších mrtvých buněk / usazenin a zároveň zmírňují vysušení pokožky. Vytváří čisté prostředí pro udržení zdravé pokožky hlavy.
  • Age-Control Complex®: Díky komplexu 3C bojuje proti stárnutí vlasů způsobenému přibývajícím věkem, vlivem chemických přípravků a životního prostředí.
  • Enzymetherapy®: Jedinečná směs enzymů a minerálů, které podporují pronikání důležitých vyživujících látek hluboko do vlasu.
  • Color Hold®: Zaplavuje vlasy rostlinným melaninem, čímž zachovává barvu vlasů a chrání ji před vymytím. Chrání vlasy před UVA, UVB a viditelným světlem, včetně zdrojů umělého světla.
  • Seasilk®: Směs vzácných podmořských rostlin, která dodává mimořádnou dávku hydratace a regeneruje poškozené vlasy.

 

Použití

Před mytím lehce po jednotlivých sekcích vmasírujte do vlhké pokožky hlavy krouživými pohyby, kterými uvolníte lupy. Důkladně propláchněte. Pokračujte aplikací kaviárového šamponu a kondicionéru, který se nejlépe hodí k vašemu typu vlasů.

 

Neobsahuje sulfáty, parabeny, chlorid sodný, ftaláty ani lepek.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: