Doprava zdarma nad 1 490 Kč / 65 €! Vzorek ke každé objednávce dle vlastního výběru zdarma.

Certifikace a BIO složky

Kopie návrhu AWARDS

  • EKOLOGICKÁ ZNAČKA SEVERSKÁ LABUŤ (NORDIC SWAN)

nordic.ecolabel.org 

DK_Svane_A_POS_RGB Přísné požadavky z hlediska životního prostředí - ve všech důležitých fázích životního cyklu výrobků!

DK_Svane_A_POS_RGB Striktní požadavky na chemikálie - přinášet prospěch životnímu prostředí i vašemu zdraví

DK_Svane_A_POS_RGB Zpřísnění požadavků - zajistit udržitelný rozvoj

DK_Svane_A_POS_RGB Certifikace a kontrola - můžete se tedy cítit bezpečně

Ekologická značka Severská labuť (Nordic Swan) je dánské oficiální označení pro robky šetrné k životnímu prostředí. Byla založena Severskou radou ministrů v roce 1989 a používá se ve všech severských zemích, tj. v Dánsku, Norsku, Švédsku, Finsku a na Islandu. Ekologické značení má dopad na spotřebu a výrobu takovým způsobem, že jsou šetrnější k životnímu prostředí, a jeho cílem je snížit celkový dopad na životní prostředí tak, aby bylo čistší a zlepšilo tak zdraví - ve prospěch lidí, životního prostředí a zdrojů Země.

Kosmetické výrobky jsou v přímém kontaktu s pokožkou a vlasy, a proto obsah látek, které mohou způsobit alergii nebo mít jiné škodlivé účinky, je buď zakázán nebo omezen na minimum. Do kosmetických výrobků označených ekologickou značkou Nordic Swan nesmí být tedy přidávány - s výjimkou velmi omezeného množství parfému - žádné alergeny. Výrobky pro miminka a děti však musí být zcela bez parfémů. Látky uvedené v evropském seznamu možných endokrinních disruptorů, včetně parabenů, nesmí být ve výrobcích obsaženy. Kromě požadavků na životní prostředí a zdraví jsou zde také požadavky na snižování spotřeby obalů a zajištění kvality výrobků.

AllergyCertified je mezinárodní certifikace antialergenního složení, které se snaží spotřebitelům nabízet produkty šetrné k pokožce. Produkty označené AllergyCertified nikdy neobsahují parfém ani alergenní konzervační prostředky, jako je MI (methylisothiazolinon).

  • SLOŽENÍ VHODNÉ PRO VEGANY

  Návrh bez názvu-34

 

SLOŽKY

semeno Bio avokádový olej lisovaný za studena: Má regenerační vlastnosti a schopnost restrukturalizace, které udržují pokožku a vlasy hydratované a hebké. Obsahuje velké množství esenciálních mastných kyselin a vitamínů A, B, D a E. Zabraňuje vysušování vlasů a pokožky, kterým dodává sílu a pružnost.

semeno Bio purifikovaná aloe vera: Obsahuje regenerační a účinné látky, jako je vitamín A, B, C a E, a rovněž mnoho minerálů. Aloe vera obsahuje více než 160 účinných látek. Aloe vera chrání, hydratuje a vyživuje vlasy a pokožku.

semeno Esenciální oleje: Všechny oleje jsou lisovány za studena a jsou v bio kvalitě.