Doprava zdarma pro objednávky nad 990 Kč/39 Eur!

fény

Při vysoušení hydratují!

Patentované nano-iontové (Nano-Ionické) kondicionérové fény Bio Ionic představují převratný krok vpřed ve vysoušení vlasů. Tyto fény umožňují milionům přirozených iontů proniknout do vlasů a tím je hydratovat. Vysušují do hladka, o polovinu rychleji než běžné fény a bez tepelného poškození. Zároveň jsou však lehké a tiché a uhladí kudrnaté, suché i statické vlasy. Přidávají objem a obnovují lesk.

 

Jak to funguje?

1) Pomůcky vyzařují přirozené zdravé ionty a infračervené náboje. 2) Přirozené ionty rozrušují shluky molekul vody, a tak 3) více vlhkosti může proniknout do struktury vlasů. 4) Infračervená energie pečuje o vlasy zevnitř. 5) Hydratované vlasy jsou hladké, lesklé a hedvábné.

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 4 položek celkem

Stránka 1/1

 • GOLDPRO DRYER last update low resDÁREK ZDARMA
  70 hodnocení
  Fén profesionální kvality Bio Ionic GoldPro™ Collection. DÁREK ZDARMA   Agave přírodní olej + Paddle Brush v dárkovém balení!
 • BIO IONIC POWERLIGHT PRO DRYER BLACK, 220 VDÁREK ZDARMA
  107 hodnocení
  Lehký a výkonný fén Bio Ionic.  Výkon: 1875 Wattů, Váha:  590 g DÁREK ZDARMA   Agave přírodní olej + Paddle Brush v dárkovém balení!
 • Bio Ionic Diffuser Black / černý iontový difuzér
  17 hodnocení
  Ideální společník pro vaš fén Bio Ionic! Tyto difuzéry mají v sobě Komplex přirozených iontů ( Natural Ion Complex™ ), a proto umožnují milionům přirozených iontů proniknout do vlasů a tím je hydratují. Ideální pro kudrnaté, vlnité nebo natrvalené...
 • 10X Luxe DryerDÁREK ZDARMA
  12 hodnocení
  Nový profesionální fén Bio Ionic z řady Luxe Collection, ultra lehký s vysokým výkonem. DÁREK ZDARMA   Agave přírodní olej + Paddle Brush v dárkovém balení!
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.