ghd, Strana 2

 copper_banner

Vneste do úpravy svých vlasů trochu kouzla…
Kultovní značka ghd konečně v České republice!

Zvyšte si sebevědomí pomocí ghd. Ve spolupráci s vědci a stylisty vyvíjíme průlomové technologie, které mají sloužit k posílení vlasů. gdh nabízí vše potřebné k vysoušení, stylingu, tvoření vln, péči o vlasy a jejich ochraně na té nejvyšší úrovni. Proto je ghd tak oblíbené u profesionálů a používá se v salonech po celém světě. Vždy totiž očekáváme tentýž standard – krásné vlasy každý den. a good hair, every day!

 

Nejprodávanější

 • Řadit dle:
 • 24 položek celkem

Stránka 2/2

 • ghd wetline 2016 HeatProtectSpray b 920x440
  14 hodnocení
  Naprosto nepostradatelný přípravek pro ty, kteří se doma neobjedou bez úpravy vlasů žehličkou či fénem. Tento lehounký sprej , který je vhodný pro všechny typy vlasů , zanechává prameny krásně hladké a nabízí maximální ochranu před tepelným poškozením....
  Kód:W3-HEATPROSP
 • ghd Straight & Smooth Spray, 120ml
  2 hodnocení
  lehký stylingový produkt ve spreji s vyšší koncentrací aktivních složek, který uhlazuje vlasy a předchází jejich krepacení . Redukuje statickou elektřinu a zabraňuje poletování vlasů. Hydratuje, posiluje vlasy, usnadňuje jejich rozčesávání, zanechává je...
  Kód:W3-STSMOOTH
 • ghd wetline 2016 CurlHoldSpray b 920x440Tip
  15 hodnocení
  Lehký sprej pro všechny typy vlasů, který maximálně prodlužuje životnost vln, vytvořených žehličkou či kulmou . Redukuje krepacení a statickou elektřinu, vlasy chrání před tepelným poškozením.
  Kód:W1-CURLHOLD
 • 240 image 1 hero
  10 hodnocení
  Lehká mlha , která vlasům okamžitě dodá oslnivý lesk . Zároveň krotí poletující vlasy a redukuje statickou elektřinu.
  Kód:W3-SHINES100
 • ghd wetline 2016 RootLiftSpray b 920x440
  10 hodnocení
  Tento doslova zázračný sprej dodává vlasům na objemu a zvedá je od kořínků .
  Kód:W3-ROOTLIFT
 • 242 image 1 heroTip
  6 hodnocení
  Lak na vlasy , který poskytuje dlouhodobou ochranu před vzdušnou vlhkostí . Vlasy fixuje, ale zároveň je zanechává pružné. Po celý den zabraňuje poletování vlasů a jejich krepacení.
  Kód:W3-FIXHS75