Doprava zdarma nad 1 490 Kč / 65 €! Vzorek ke každé objednávce dle vlastního výběru zdarma.

Historie a filozofie

HISTORIE A OSOBNÍ CESTA 

Od samotného počátku se Anne-Sophie (zakladatelka společnosti Zenz) zaměřuje na vytváření produktů, které jsou vysoce kvalitní, zároveň jsou však šetrné k životnímu prostředí a příjemné pro kadeřníky i zákazníky.

Již v průběhu svých kadeřnických studií se u Anne-Sophie projevila alergie na tradiční chemické produkty na vlasy. Aby mohla pokračovat v kadeřnické profesi a zároveň pomáhat ostatním se stejným problémem, začala vyvíjet zdravé produkty vlasové péče. V roce 2010 uvedla na trh profesionální řadu produktů péče o vlasy opatřenou ekologickou značkou, ZENZ Organic Products. Do portfolia ZENZ Organic Products od té doby přibylo několik produktových řad, mimo jiné organické oleje, botanická henna, minerální make-up, produkty ochrany před sluncem a péče o pokožku.

Anne-Sophie rovněž získala několik cen za své výrobky i kadeřnický talent. Mezi její poslední ocenění patří: Kadeřník roku 2015 v soutěži Danish Beauty Award, Nejlepší produkt ohleduplný k pokožce pro muže 2016 a Nejlepší produkt ohleduplný k pokožce pro profesionály 2017 v soutěži AllergyAward.

 

„Věřím, že existuje přirozené spojení mezi krásou, módou a zdravím.“ 

Anne-Sophie Skjødt Villumsen

 

FILOZOFIE společnosti Zenz Organic Products

Zakladatelkou společnosti Zenz Organic Products je ekologicky smýšlející dánská kadeřnice Anne-Sophie Skjødt Villumsen. Zenz Organic Products je profesionální řada, jejímž základem jsou přírodní a certifikované bio složky vysoké kvality. Od samotného počátku se Anne- Sophie zaměřuje na vytváření produktů, které jsou vysoce kvalitní, zároveň jsou však šetrné k životnímu prostředí a příjemné pro kadeřníky i zákazníky. Produktové portfolio Zenz Organic obsahuje produkty s vůní i bez ní.

Volba mezi zdravými vlasy a zdravým životním prostředím je krok, který nemusíte podstupovat, pokud pracujete s výrobky Zenz Organic. Zenz Organic usiluje o udržitelnost průmyslu krásy s ohledem na zákazníky, zaměstnance a životní prostředí. Produkty Zenz Organic vyráběné v Dánsku neobsahují SLS, MI, parabeny, PPD, PTD, resorcinol, čpavek a mikročástice.

Všechny naše produkty jsou vyrobeny z nejjemnějších a nejčistších přírodních složek, jako je bio avokádový olej lisovaný za studena a bio purifikovaná aloe vera. Při jejich výrobě jsou dodržovány přísné požadavky a velká část z nich neobsahuje živočišné složky. Žádný z našich produktů nebyl testován na zvířatech a obaly produktů jsou vyrobeny z biologicky odbouratelného polyethylenu.

 

AWARDS

 

VIZE  A POSLÁNÍ

Společnost ZENZ Organic Products usiluje o lepší svět a o zdravější a udržitelnější průmysl krásy. 

S rostoucí poptávkou po kosmetických produktech, které jsou šetrné k životnímu prostředí a zdravější, chce společnost ZENZ poskytnout uvědomělým spotřebitelům a kadeřníkům zdravější alternativu mnoha škodlivých výrobků, které jsou dnes na trhu k dostání. Chceme uspokojit potřeby každého člověka v oblasti krásy s ohledem na zdraví a životní prostředí. Přirozená krása a zdraví jsou úzce propojeny, a proto považujeme za přirozené chovat se ekologicky a udržitelně a zachovávat bio kvalitu.

Se zaměřením na zdraví, udržitelnost a cíl vytvářet přírodní a bio řešení chce společnost ZENZ přispívat ke zdravějším zážitkům z oblasti kadeřnictví, a to jak pro spotřebitele, tak i kadeřníka.

Nabízíme kompletní řadu produktů vhodných pro alergiky, obsahující veškeré produkty, které kadeřnický salon potřebuje. Rovněž jsme vyvinuli řadu ZENZ Pure, což jsou produkty bez jakékoliv vůně, které jsou obzvláště vhodné pro lidi s alergií, těhotné ženy, děti a osoby citlivé na vůni. 

V rámci naší strategie se snažíme podporovat devět ze 17 cílů OSN v oblasti udržitelného rozvoje.

 

UDRŽITELNOST jako cíl i prostředek

Volba mezi zdravými vlasy a zdravým životním prostředím je krok, který nemusíte podstupovat, pokud pracujete s výrobky ZENZ Organic. ZENZ Organic usiluje o udržitelnost průmyslu krásy s ohledem na zákazníky, zaměstnance a životní prostředí. Produkty ZENZ Organic vyráběné v Dánsku neobsahují SLS, MI, parabeny, PPD, PTD, resorcinol, čpavek a mikročástice. Místo toho jsou jejich základem přírodní a certifikované organické složky vysoké kvality, jako je avokádový olej v bio kvalitě lisovaný za studena a bio purifikovaná aloe vera. Produktové portfolio ZENZ Organic obsahuje produkty s vůní i bez ní.