Doprava zdarma nad 1 490 Kč / 65 €! Vzorek ke každé objednávce dle vlastního výběru zdarma.

Inspirace

Balmain Fall Winter 2020

INSPIRACE PRO SEZÓNU PODZIM - ZIMA 2020

Kreativní ředitel společnosti Balmain Paris Olivier Rousteing, který vyrůstal jako sirotek, byl již od mládí posedlý kulturním odkazem, rasou a tématem zapadnutí do společnosti. Zodpovězení otázek ohledně jeho minulosti ovlivnilo jeho nejnovější návrhy pro kolekci podzim - zima 2020 s názevem Novodobí nomádi. Svět, který byl pro něj dříve velkou neznámou, se stal pro kolekci této sezóny hlavní inspirací. Klasické jezdecké styly, kárované vzory a hedvábné motivy se nebál přetvořit do současných moderních stylů.

Kolekce pánského oblečení Balmain podzim - zima 2020 odráží identitu návrháře značky Balmain, Oliviera Rousteinga, který sám o sobě říká, že je: napůl Etiopan, napůl Somálec, 100% Francouz. Prvotřídní kombinace francouzského krejčovství a afrických vlivů je ódou na novodobé nomády. "Žijeme všichni pospolu. Pod jedním nebem, které pozorujeme všichni dohromady. Jsme pouhými nomády moderního světa", vysvětluje Olivier Rousteing.

Kolekce podzim - zima 2020 ukazuje řadu designů, které odrážejí začlenění a rozmanitost dnešní značky. Balmain v moderní Francii.  

Balmain fashion show

INSPIRACE PRO SEZÓNU PODZIM - ZIMA 2020

NOVODOBÍ NOMÁDI V KOMBINACI S POPKULTUROU

Looky pro tuto sezónu jsou inspirovány styly novodobých nomádů, po kterých pojmenovala společnost Balmain Paris i svou módní přehlídku. Oslavte svoji jedinečnou identitu! Styly novodobých nomádů se v průběhu let spojily s popkulturou 21. století a vedly ke vzniku výrazných stylů v rámci různých looků. Nadčasová začleňující a rozmanitá kolekce, jež demonstruje sílu mužů a žen používajících značku Balmain. 

Nechte se inspirovat různými technikami barvení a střihu, stylingovými přípravky a využíváním pomůcek. Jedinečná kolekce, po které touží jak profesionální stylista, tak obyčejný spotřebitel. 

 

 
  • Řadit dle:
  • 3 položek celkem

Stránka 1/1