Doprava zdarma pro objednávky nad 990 Kč/39 Eur!

NOVÁ REVOLUCE V KARTÁČÍCH

NOVÁ REVOLUCE V KARTÁČÍCH

Váš osobní kadeřník ve vašich rukách. Výsledky budí zasloužený respekt. Stejně jako u ostatních Tangle Teezer i tajemství kartáčů Tangle Teezer Blow Styling  spočívá ve štětinách originálně řešeného kartáče. Inovativně postavené štětiny dovolují vlasům plynule procházet, bez zacuchání a poškození. Voda z povrchu vlasu přirozeně mizí a jednotlivé prameny jsou připraveny na vysušení fénem.

KONEC PŘEDSOUŠENÍ A PŘÍPRAVÁM NA FOUKANOU

Nemusíte své vlasy na foukání nikterak připravovat a bránit jejich zacuchání a zamotání. Konec všech dosud platných pravidel. Samotný kartáč zabraňuje tahání při pročesávání. Vlasové vlákno se tak nenapíná, zatímco jej vysušujete.

DVA ROKY VÝZKUMŮ

Shaun P pečlivě pozoroval a studoval práci kadeřníků, zaměřil se na jejich techniky foukané. Po dva roky, kdy kadeřníky i natáčel na video pro podrobnou analýzu, přemýšlel nad vylepšením. Bez ohledu na druh kartáčů se totiž často setkával s použitím síly při vysoušení vlasů. Ta není pro vlasové vlákno dobrá a nyní už ani nutná.

Geniální vynálezce Tangle Teezer vytvořil zcela nový typ kartáče pro jemné vysoušení doma i v salonu. Bez tahání a lámání vlasového vlákna. Foukaná se tak stává příjemnou záležitostí s dokonalým a dlouhotrvajícím výsledkem.

OHROMUJÍCÍ VÝSLEDKY

Již žádné tahání a škubání, foukání vlasů se zkracuje a vlasy si udržují svůj přirozený objem a pohyb na delší dobu. Revoluční rozmístění štětin kartáčů Tangle Teezer Blow Styling zároveň uhlazuje kutikulu a zanechává vlasy krásně lesklé a zdravé. Světlo se od nich odráží nebývalou měrou. Výsledek? Úžasný!

JAKO ŽÁDNÝ JINÝ

Kartáče s rukojetí Tangle Teezer Blow Styling nejsou jako běžné kartáče. Již na první ohled je vám jasné, že držíte v ruce revoluční pomůcku. Kartáč výrazně snižuje čas strávený foukáním i teplotu k dokažení profesionálních výsledků. Drážky umožňují redukovat neposlušné, poletující vlasy kolem hlavy, aniž bych docházelo k poškození vlasů či kartáče. Je to nová éra v česání, která navrací vašemu účesu fantastický vzhled a jeho úpravě skutečnou efektivitu. Nepotřebujete se učit žádné speciální technice, s Tangle Teezer Blow Styling dosáhnete skvělých výsledků vždy.

DVĚ VARIANTY PRO RŮZNÉ STYLY A DÉLKY VLASŮ

Zapomeňte na svůj obyčejný kulatý kartáč, nádherné a zdravě vypadající vlasy vám nyní mnohem rychleji zajistí vysoušecí kulatý kartáč Blow Styling Round Tool. Štetiny lahvičkovitého tvaru jsou navrženy tak, aby vytvářely pnutí v kartáči a ne ve vlasech, a proto za vlasy netahá jako běžné kartáče. Štětiny zároveň odstraňují z vlasů vlhkost, a tak urychlují vyfoukání. Použitím u kořínků Váš účes získá krásný, vzdušný vzhled, objem a lesk.

Kartáč Tangle Teezer Blow Styling Paddle Brush je vhodný pro všechny typy a textury vlasů. Pro maximální výsledky přichází ve dvou variantách v závislosti na délce vlasů. Revoluční kartáč je k dispozici pro krátké až polodlouhé ve verzi Tangle Teezer Blow Styling Half Paddle Brush. Pro polodlouhé až dlouhé vlasy byl vytvořen Tangle Teezer Blow Styling Full Paddle Brush.

JEDNODUCHÉ POUŽÍVÁNÍ S MAXIMÁLNÍM ÚČINKEM

Není nic snadnější než manipulace s kartáči Tangle Teezer Blow Styling. Jednoduše vlasy vysušte ručníkem, nastavte fen na střední teplotu (vysoká není potřeba) a začněte své vlasy foukat jako obvykle. S pomocí revolučního kartáče vám foukaná zabere méně času, vlasy získají objem a lesk bez krepatění díky technologii zabudované ve štětinách. Vše co potřebujete je jen se svěřit do péče tohoto kartáče.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.