Doprava zdarma nad 1 490 Kč / 55 €! Vzorek ke každé objednávce dle vlastního výběru zdarma ❤️

O Dermalogice

derma_na salononline_e-shop

 

Důvodem pro založení značky Dermalogica byla snaha přinést do odvětví péče o pleť něco nového:

Řadu produktů, v nichž se spojují ty nejlepší vědecké poznatky s přírodou, a které aktivně zlepšují zdraví pleti. Proměnit takovou vizi v realitu vyžaduje inovativní přístup při vývoji produktu. Tímto se liší od ostatních.

 

Kopie návrhu highlights derma

 

proč je Dermalogica jiná

Dermalogica je přední světovou značkou v oblasti péče o pleť profesionální kvality – nejoblíbenější, nejpoužívanější a nejčastěji doporučovaná profesionálními pleťovými terapeuty. Od všech ostatních značek péče o pleť se odlišuje tím, že své tři zásady promítá do všeho, co říká a dělá: vzdělávání, osobní přístup a lidský dotek. 

V kosmetickém průmyslu se to hemží přísliby mládí, dokonalostí i pomíjivými trendy. Hlas značky Dermalogica vyniká v tom, že jde proti proudu. Dermalogica je naprosto zaměřena na činy, výsledky a celoživotní změnu. Pleť každého člověka je jedinečná, fascinující a liší se od ostatních a tuto jedinečnost chce Dermalogica oslavovat tak, že každému pomůže dosáhnout té nejlepší a nejzdravější pleti.

péče o pleť

Péče o pleť je stejně důležitá jako ústní hygiena. Kůže je koneckonců největším orgánem našeho těla – a první linií obrany proti vnějšímu světu. Dermalogica se tedy domnívá, že je důležité, abychom se vyhnuli výrazům, díky nimž působí péče o pleť jako něco luxusního a rozmazlujícího. Ví, že dobrá obrana je nejlepší útok a že pravidelná péče, sestavená na míru, předčí jakýkoli zázračný produkt.

produktové řady

Pleť každého z nás je jedinečná, a proto jsou typy ošetření pleti vytvořeny tak, aby se pleti přizpůsobily – a ne naopak. Produkty je možné míchat a vytvářet zcela jedinečné kombinace pro ošetření pleti.

 

highlights derma