Doprava zdarma nad 1 490 Kč / 55 €! Vzorek ke každé objednávce dle vlastního výběru zdarma.

O značce Balmain

balmain paris

 

Odhalte tajemství módního zákulisí

Balmain Paris Hair Couture je součástí věhlasné módní značky Balmain Paris. Už více než 45 let buduje odkaz postavený na základních produktech pro vlasovou péči v kombinaci s nejnovějšími trendy. V kolekcích odkrývá mnohá zákulisní tajemství a umožňuje tak každému dosáhnout vzhledu jako z přehlídkového mola. 

 

Neutuchající touha po dokonalosti

Balmain Paris Hair Couture nabízí menší, avšak ucelené řady složené z těch nejprodávanějších produktů. Na všech úrovních značka neustále posouvá hranice dokonalosti, ať už jde o design, technologie nebo obchod. Pozornost věnuje Balmain i zdánlivým detailům a snaží se přicházet se stále novými technikami pro co nejlepší výsledky. To vše s respektem k historii a odkazu značky. Právě dlouhodobá vize založená na tradici, kreativitě i inovacích zajišťuje Balmain Paris Hair Couture zářnou budoucnost. 

 

Zpátky do minulosti s Balmain Paris

Značka Balmain Paris Hair Couture by nejspíš nevznikla, nebýt samotného módního domu Balmain Paris. Jeho historie sahá až do roku 1945, kdy jej Pierre Balmain založil. Hned po válce se stal “králem” pařížské módy a oblékal hvězdy jako Marlene Dietrich nebo Brigitte Bardot. V současné době je kreativním ředitelem značky francouzský návrhář Olivier Rousteing. Na tuto pozici nastoupil v pouhých 25 letech a jeho svěží pohled na estetickou stránku značky přinesl velké úspěchy. Ačkoliv čísla nebyla oficiálně zveřejněna, předpokládá se, že pod jeho vedením vzrostly tržby domu o 15 až 20 %. 

 

Chcete se o Balmain Paris Hair Couture dozvědět více? Podívejte se na další články:

    Odkaz Balmain Paris Hair Couture a 45. výročí značky_1    Jak vypadá charakterická vůně Balmain