Doprava zdarma od 1 490 Kč / 55 Eur!

PŘÍBĚH #MYDENTITY

MŮJ PŘÍBĚH

Když jsem dospíval, pral jsem se každý den sám se sebou. Nevěděl jsem, kdo jsem, jakým směrem se v životě vydat a už vůbec ne, jakou práci bych měl dělat. Všechno se změnilo, když jsem se dostal k vlasovému stylingu. Konečně jsem se našel a můj život nabral ten správný směr. Podstatu mého pravého já, #mydentity, tvořily dvě zásadní potřeby. Chtěl jsem se vymezit, dělat vlasový styling jinak a změnit skrze něj svět. Ještě víc jsem ale chtěl být začínajícím stylistům přítelem, #hairbestie. Chtěl jsem jim být inspirací při hledání jejich vlastního já, #mydentity, protože vím, jak těžké to bylo pro mě. #mydentity jsem vytvořil, protože jsem chtěl připravovat barvy podle svých vlastních představ. Barvy, o kterých všichni sníme a nenacházíme je v současné nabídce. Chtěl jsem vytvořit řadu vlasových barev, která do naší práce vrátí zábavu & nadšení. Ale ze všeho nejvíc jsem chtěl založit komunitu, vytvořit silnou #hairbestie rodinu a dát každému z nás možnost najít svou vlastní #mydentity. Protože, když víte, kým jste, máte dost odvahy na to uskutečnit vše, o čem sníte. 

Barvy, o kterých sníme

Co mě dovedlo k tomu vytvořit vlastní kolekci barev? Při jejich přípravě jsem popustil uzdu své fantazii a připravil všechny barvy, o kterých jsem kdy snil! Mým cílem bylo připravit barvy, se kterými na vlasech snadno vykouzlíte aktuální trendy odstíny, ale i přirozené odstíny pro denní nošení.

Má oblíbená levandulová vůně

#Hairbesties, chceme, aby se barvení vlasů pro naše klienty stalo neobyčejným zážitkem. Proto jsem se rozhodl obohatit bary o mou oblíbenou levandulovou vůni! Přesvědčte se sami o tom, jak božsky voní. 

Tepelná ochrana až do 232°C 

#Hairbesties, naše klienty trápí, když jejich trendy barva rychle ztrácí na své intenzitě. Vzpomeňte si na mé Youtube video, ve kterém jsem zmiňoval jednu z hlavních příčin - tepelný styling! Proto pro mě bylo důležité přimíchat do barev speciální složku, která bude chránit barvu. #Hairbesties, mou tajnou ingrediencí je Miru-Style X-HP™*. A jsem naprosto nadšený - ochrání vlasy vašich klientů před tepelným stylingem až do 232°C!

Barva s 2x tak větším leskem

Použil jsem technologii VibraRiche™* - zní to přepychově? Přepychově vypadají i dvojnásobně lesklé vlasy!

*na rozdíl od hlavních značek profesionálních barev na vlasy, zdroj: Croda International Plc.

Zesvětlování s #mydentity

Vývoj zesvětlovače mi zabral přes rok. Chtěl jsem totiž vytvořit účinný produkt, který bude současně vlasům při zesvětlování poskytovat maximální ochranu. 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.