Doprava zdarma nad 1490 Kč / 55 €!

Program: Podpořte váš salon

balmain_banner-9

Vážení zákazníci,

jelikož se v současné době všichni potýkáme s problémy způsobenými koronavirem, rozhodli jsme se podpořit vaše oblíbené salony Balmain speciálním programem Podpořte váš salon. 

Kvůli vládním omezením byli salony donuceni zavřít své salony, ale i přesto se snaží hledat různé způsoby, jak vám pomoci s poskytováním služeb. Prostřednictvím tohoto programu jsme zpřístupnili naši on-line platformu pro prestižní salony Balmain, aby vám i nadále mohli doporučovat a dodávat produkty i přesto, že je váš salon uzavřen.

Jak program funguje?

  • spojte se s vaším salonem a získejte od něj unikátní promo kód
  • v prvním kroku nákupního košíku zadejte promo kód do pole slevový kupón
  • dokončením objednávky a zádáním promo kódu podpoříte salon, a to tak, že salonu věnujeme podíl z prodeje z vašich zakoupených produktů

Jako poděkování za vaši pomoc a podporu vám poskytneme luxusní ručník na vlasy nebo kosmetickou taštičku z limitované edice Balmain Hair.

Ručník Balmain Hair Spa vám bude přidán do objednávky k nákupu 2 produktů péče nebo stylingu Balmain Paris Hair Couture.

Kosmetická taška Balmain Paris z limitované edice bude přidána do objednávky k nákupu vlasových doplňků limitované edice jaro/léto 2020 (kůže /zlato) nebo k profesionálnímu nástroji Balmain (včetně bezdrátové žehličky).

Společně jsme jeden tým!

Děkujeme vám za vaši trvalou podporu.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.