Doprava zdarma nad 1 490 Kč / 65 €! Vzorek ke každé objednávce dle vlastního výběru zdarma.

Průvodce produkty

PRODUKTY NA VLASY ZENZ ORGANIC

Řada péče o vlasy opatřená ekologickou značkou Severská labuť (Nordic Swan) zahrnující výrobky vhodné pro alergiky. Jako základ jsou použity přírodní a certifikované bio složky vysoké kvality, jako je bio avokádový olej lisovaný za studena a bio purifikovaná aloe vera. Široký výběr neparfémovaných a parfémovaných produktů. Produkty neobsahují SLS (laurylsulfát sodný), sírany, petrochemikálie, parabeny ani jiné potenciálně škodlivé látky. Řada profesionálních výrobků pro péči o vlasy opatřená ekologickou značkou, která pečuje o vaše zdraví a životní prostředí.

 

ŘADY ZENZ ORGANIC

 

Řada PURE

Opatřena ekologickou značkou Severská labuť (Nordic Swan) a certifikací antialergenního složení AllergyCertified, což vám zaručuje minimální riziko alergie. Neobsahuje syntetický ani esenciální parfém, a je tedy ideální pro celou rodinu, těhotné ženy, děti a osoby citlivé na vůni. Vhodné pro křehké vlasy a citlivou pokožku hlavy.

Zenz Pure je řada profesionálních výrobků, která podporuje udržitelný životní styl a poskytuje uvědomělému spotřebiteli aktivní a udržitelnou volbu.

Řada SWEET SENSE

Opatřena ekologickou značkou. Intenzivně hydratuje vlasy a obnovuje přirozenou rovnováhu vlasů a pokožky hlavy. Dodává extra objem a zanechává vlasy hustší a lesklejší. Svěží vůně mandarinky.

Řada DEEP WOOD

Opatřena ekologickou značkou. Stimuluje vlasové folikuly, podporuje růst vlasů a šetrně čistí pokožku hlavy. Vhodné při vypadávání vlasů v důsledku stresu, pro oslabené vlasy a citlivou pokožku hlavy s lupy, ekzémem a svěděním. Hřejivá vůně* santalového dřeva, cedrového dřeva, pačuli a myrhy.

Řada EUCALYPTUS

Opatřena ekologickou značkou. Dodává extra sílu a vitalitu jemným a unaveným vlasům. Stimuluje krevní oběh a obnovuje energii vlasových folikulů. Má antiseptický a odmašťující efekt, a zároveň doplňuje hydrataci. Vhodné pro vlasy, které jsou těžké nebo se často mastí. Slabá vůně* eukalyptu. 

*Vůně z esenciálních olejů. Neobsahuje žádný z 26 parfémových alergenů.

Řada CACTUS

Řada vlasové péče bohatá na hydrataci, vitamíny a minerály. Registrovaná Vegan Society a ekoštítkem Severská labuť. Lze použít pro všechny typy vlasů, ale je vhodná zejména pro normální, suché nebo kudrnaté vlasy. Posiluje vlasy i pokožku hlavy, vlasy jsou zdravé, vitální a lesklé. 

 

STYLINGOVÉ PRODUKTY ZENZ ORGANIC Neobsahují silikon.

ZENZ Organic Products nabízí kompletní řadu produktů pro vlasový styling, který vlasům dodá výživu a umožní jejich šetrnou úpravu. Produkty lze použít na všechny typy vlasů a zahrnují různé typy sprejů, vosků, gelů a pudrů, které jsou k dispozici s vůní i bez ní. Základem složení produktů jsou přírodní a certifikované složky v bio kvalitě. Řada vysoce kvalitních profesionálních výrobků pro péči o vlasy, opatřená ekologickou značkou, která pečuje o vaše vlasy, zdraví a životní prostředí. 

 

ZENZ ORGANIC BIO OLEJE A PÉČE O POKOŽKU

Multifunkční oleje v bio kvalitě pro péči o vlasy a pokožku. Vyrobeny ze za studena lisovaných olejů z avokáda a meruňkových jader v bio kvalitě, které mají vyživující vlastnosti a jsou bohaté na vitamíny a minerály. 100 % přírodní složky. Tyto oleje pomáhají posilovat pleť, vlasy a pokožku hlavy a chránit je před poškozením a oděrkami. Výsledkem je hladká pleť, lesklé vlasy a silnější pokožka hlavy.  Aromatické vůně z esenciálních olejů navozují holistický a příjemný zážitek pro vlasy, pokožku a smysly.