Doprava zdarma pro objednávky nad 990 Kč/39 Eur!

Salon lokátor

Malibu C, je profesionální značka, která nabízí nejen vlasovou péči do domácího použití, ale také kvalitní a efektivní salonní ošetření.

Většina z nás si neuvědomuje, že právě díky vodě, kterou si myjeme vlasy může docházet k různým problémům, a to nejen s vlasy, ale i s vlasovou pokožkou. Tvrdá voda (a to v ČR opravdu je) obsahuje určité minerály a chemické přísady, které zapřičiňují nežádoucí reakce a nepříjemné stavy pokožky (blednutí barvy, zašlé blond odstíny, ztráta lesku, nežádoucí nazelenalé nebo našedlé odlesky apod.).

K tomu, abychom zbavili vlasy a pokožku hlavy od nánosů nechtěných minerálů a chemických přísad, potřebujeme Malibu C.

Malibu C, na základě speciální technologie, nabízí jedinečná salonní ošetření, díky kterým vlasy opravdu profesionálně ošetříte. Vlasy budou opět zdravé, lesklé a nezatížené.  

 Informujte se, pomocí salon lokátoru (níže), o Malibu C salonech ve Vašem okolí. 

Mezi nejvyhledávanější ošetření rozhodně patří Malibu MAKEOVER®, které spolehlivě odstraňuje nánosy minerálů a chloru ve vlasovém vlákně. Významně pomáhá uzdravit i ty nejpoškozenější vlasy, výsledkem je jejich znatelně lepší kondice. Připraví vlasy pro úspěšné a předvídatelné barvení a další chemické procesy v salonu. Makeover okamžitě ošetřuje vlas, zlepšuje kvalitu vlasů, dodává přirozený lesk a obnovuje zdravou hydrataci! 

Dalším velice žádaným ošetřením je šetrné zesvětlení vlasů, a to za pomocí CPR wellness patentovaného ošetření, které díky koncentrovanému prášku odstraňuje až 3 výšky tónu oxidační barvy, a to bez odstranění přírodní barvy! Jedinečný komplex antioxidačních vitamínů pomáhá zachovat kvalitu vlasu. Malibu CPR ošetření neobsahuje zesvětlovací látky, sulfáty, lepek, parabeny, konzervanty, formaldehyd a parfemace.

Kadeřníci, kteří pracují s produkty Malibu C však mohou nabídnout daleko více služeb Malibu C, to už však závisí na Vašich požadavcích a potřebách Vašich vlasů.

Zde najdete článek od beauty blogerky Suzzie tom, jak dopřála svým vlasům DETOX v podobě Malibu C ošetření. 

Protože zdravé vlasy = krásné vlasy!

 

 

 

 

 

 

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.