Doprava zdarma nad 1 490 Kč / 55 €! Vzorek ke každé objednávce dle vlastního výběru zdarma ❤️

Salony

Návrh bez názvu-9_3

Malibu C, je profesionální značka, která nabízí nejen vlasovou péči do domácího použití, ale také KVALITNÍ A EFEKTIVNÍ SALONNÍ OŠETŘENÍ. 

Většina z nás si neuvědomuje, že právě díky vodě, kterou si myjeme vlasy může docházet k různým problémům, a to nejen s vlasy, ale i s vlasovou pokožkou. Tvrdá voda (a to v ČR opravdu je) obsahuje určité minerály a chemické přísady, které zapřičiňují nežádoucí reakce a nepříjemné stavy pokožky (blednutí barvy, zašlé blond odstíny, ztráta lesku, nežádoucí nazelenalé nebo našedlé odlesky apod.).

K tomu, abychom zbavili vlasy a pokožku hlavy od nánosů nechtěných minerálů a chemických přísad, potřebujeme Malibu C!

Malibu C, na základě speciální technologie, nabízí jedinečná salonní ošetření, díky kterým vlasy opravdu profesionálně ošetříte. Vlasy budou opět zdravé, lesklé a nezatížené.   

NEJVYHLEDÁVANĚJŠÍ SALONNÍ OŠETŘENÍ MALIBU C:

Malibu MAKEOVER®

Spolehlivě odstraňuje nánosy minerálů a chloru ve vlasovém vlákně. Významně pomáhá uzdravit i ty nejpoškozenější vlasy, výsledkem je jejich znatelně lepší kondice. Připraví vlasy pro úspěšné a předvídatelné barvení a další chemické procesy v salonu. Makeover okamžitě ošetřuje vlas, zlepšuje kvalitu vlasů, dodává přirozený lesk a obnovuje zdravou hydrataci! 

Dalším velice žádaným ošetřením je šetrné zesvětlení vlasů, a to za pomocí CPR WELLNESS® patentovaného ošetření, které díky koncentrovanému prášku odstraňuje až 3 výšky tónu oxidační barvy, a to bez odstranění přírodní barvy! Jedinečný komplex antioxidačních vitamínů pomáhá zachovat kvalitu vlasu. Malibu CPR ošetření neobsahuje zesvětlovací látky, sulfáty, lepek, parabeny, konzervanty, formaldehyd a parfemace.

 

Protože zdravé vlasy, jsou krásné vlasy!