Oribe Gold Lust Repair & Restore Shampoo, 250 ml

Šampon pro poškozené vlasy, obzvláště pro ty, jejichž vlasy nesou známky poškození způsobeného stárnutím, stylingem nebo častou úpravou. 


1 495 Kč
Kategorie: Šampony
 

Na co
• Šetrné čištění.
• Oživuje vlasy, takže působí mladistvým a zdravým dojmem.
• Zvyšuje vnitřní sílu jednotlivých vláken a zároveň jim navrací vláhu.
• Dodává energii a rovnováhu vlasové pokožce a podporuje krevní oběh.
• Chrání vlasy před poškozením.

 

Kdy
Pro tu nejzářivější a nejzdravější verzi vašich vlasů a vyvážené zdraví pokožky hlavy.

 

Proč
Exkluzivní komplex Oribe (výtažky z vodního melounu, liči a květu protěže) chránívlasy před oxidačním stresem, fotostárnutím a poškozením přírodního keratinu, včetně negativních dopadů vlivů okolního prostředí a fénování na strukturu a barvu vlasu.

Výtažek ze středomořského cypřiše, který je odedávna symbolem nesmrtelnosti, hloubkově hydratuje vlasy, regeneruje je a navrací jim mladistvý vzhled.

Arganový olej přispívá ke zdravému lesku, napravuje poškození a krotí krepaté vlny.

Olej z mučenky doplňuje a obnovuje přirozenou úroveň hydratace vlasů.

Bio-posilující komplex, který mimo jiné obsahuje rostlinný kolagen, kofein, biotin a niacinamid, ozdravuje poškozené vlasy tím, že proniká k vlasovým kořínkům, kde hloubkově vyživuje a posiluje vlasovou kutikulu a zároveň stimuluje krevní oběh pokožky hlavy a ozdravuje vlasové folikuly.

Bromelain, enzym získávaný z ananasu, šetrně exfoliuje a vyvažuje pokožku hlavy, čímž vytváří optimální prostředí pro růst vlasů.

 

Jak
Napěňte, užijte si ten pocit a důkladně opláchněte.

Podobné produkty

Gold Lust Collection
Oribe Gold Lust Collection
Výrobce: Oribe
Limitovaná kolekce Gold Lust v dárkovém balení – živá voda pro vaše vlasy.
2 890 Kč
   
Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Ujajekj 26.7.2017 15:34
iirbiv-a.anchor.com [URL=http://iirbiv-u.com/]iirbiv-u.anchor.com[/URL] http://iirbiv-t.com/ http://iirbiv-t.com/ http://iirbiv-t.com/ http://iirbiv-t.com/ http://iirbiv-t.com/ http://iirbiv-t.com/ http://iirbiv-t.com/ http://iirbiv-t.com/ uqidez
Odpovědět
Ubjerac 26.7.2017 15:34
afyegawu-a.anchor.com [URL=http://afyegawu-u.com/]afyegawu-u.anchor.com[/URL] http://afyegawu-t.com/ http://afyegawu-t.com/ http://afyegawu-t.com/ http://afyegawu-t.com/ http://afyegawu-t.com/ http://afyegawu-t.com/ http://afyegawu-t.com/ http://afyegawu-t.com/ iqoxla
Odpovědět
Olomexik 26.7.2017 15:34
ykgoete-a.anchor.com [URL=http://ykgoete-u.com/]ykgoete-u.anchor.com[/URL] http://ykgoete-t.com/ http://ykgoete-t.com/ http://ykgoete-t.com/ http://ykgoete-t.com/ http://ykgoete-t.com/ http://ykgoete-t.com/ http://ykgoete-t.com/ http://ykgoete-t.com/ ovupunupu
Odpovědět