Doprava zdarma pro objednávky nad 990 Kč/39 Eur!

TANGLE TEEZER JE VAŠÍM POMOCNÍKEM NA CESTĚ K DOKONALOSTI

 

Cítíte se někdy jako žonglér, když si upravujete vlasy? Znáte tu scénu s fénem v ruce a výbavou kartáčů, jak se snažíte vše zkoordinovat a docílit kýženého vzhledu. Výsledek? Cirkusové číslo s kartáči zamotanými ve vlasech, účes ve fázi rozcuchu a nálada tomu přímo úměrná.

Tangle Teezer padne perfektně do každé ruky a hladce zkrotí Vaše vlasy před, během i po foukání. Nezapomeňte, že byste neměli používat Tangle Teezer PŘÍMO se svým fénem. Nejenže budete mít úpravu zcela pod kontrolou, ale navíc budete hotovi v rekordním čase. Tangle Teezer je záchrana Vašich vlasů a slibuje úžasný vzhled na každý den.

Rozčesané vlasy se jednoduše udržují, dodají Vám odvahu k jejich úpravě a díky tomuto kartáči budou krásně sladěné a harmonizované. Nezapomeňte, že nelítostné hřebelcování špatnými kartáči není cesta ke štěstí Vašich vlasů. S Tangle Teezerem už nemusíte s vlasy během stylingu bojovat, naopak to bude příjemný zážitek od začátku do konce, na kterém budou Vaše vlasy vypadat naprosto dokonale.

 

 

 

ORIGINÁLNÍ PRODUKTY

Originální kartáče Tangle Teezer se vyrábí ve Velké Británii, kde prochází vysokou kontrolou kvality, aby bylo zajištěno, že všechny produkty jsou vyráběny podle těch nejvyšších standardů. Ceny v rozmezí od 300 Kč do 440 Kč jsou poskytovány od spolehlivých obchodníků, e-shopů a v profesionálních salonech. Kartáče Tangle Teezer jsou důsledně chráněny patenty po celém světě. Známí padělatelé jsou neustále sledováni silným týmem právních poradců pro vnější i vnitřní ochranu značky. Společně pracujeme na identifikaci těchto výrobců a snažíme se najít dlouhodobé řešení tohoto problému.

 

PADĚLKY

Popularita Tangle Teezerů a jejich úspěch vedli nevyhnutelně k výrobě levných napodobenin a padělků. Jelikož se kvalita těchto produktů neustále zvyšuje, je stále obtížnější je odhalit.

 

KVALITA

Štětiny originálního Tangle Teezeru se po jeho použití vrátí vždy do své původní pozice, zatímco padělky jsou často vyráběny z nekvalitního plastu. Mohou tak být tvrdé a ostré na dotek a po česání se již nevrátí se do své původní polohy.

 

PLASTOVÝ OBAL

Padělané kartáče jsou často baleny do celofánových nebo plastových sáčků ještě předtím, než jsou umístěny do značkové plastové krabičky. To nikdy v originálním balení nenajdete.

 

BALENÍ

Originální balení využívá technologii, která zabraňuje poničení obalu. Díky ní může být krabička opakovaně otevřena bez poničení. Padělky jsou často baleny do levných plastových materiálů, které jsou náchylné k prasklinám a jiným poškozením. Krabička u originálního kartáče je často o centimetr vyšší než kartáč, ale u padělků je obal stejné velikosti jako kartáč.

 

OZNAČENÍ

Originální produkty jsou vždy označeny a mají na sobě vyrytý název „Tangle Teezer“, což na padělaných výrobcích může chybět.

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.