Doprava zdarma pro objednávky nad 990 Kč/39 Eur!

TIPY PRO VAŠE VLASY OD SHAUNA P.

TIP #1 PRO VAŠE VLASY OD SHAUNA P.

1. Během mytí vlasů je pro nejlepší výsledek vhodná jemná masáž pokožky. U delších vlasů doporučuji napěnit jemnými pohyby po celé délce, aby se vlasy nezacuchaly víc, než je nutné.

2. Nikdy nenanášejte kondicionér z lahvičky přímo na vlasy.Vhodnějším postupem je nanést kondicionér do dlaní, rozetřít a pak jemným pohybem vetřít do vlasů.

3. Použití Tangle Teezeru po nanesení kondicionéru pomůže produkt rozetřít do vlasů rovnoměrně. Tím pádem eliminujete plýtvání a přehnané množství produktu, což Vám ulehčí styling.

 

TIP #2 PRO VAŠE VLASY OD SHAUNA P.

Tangle Teezer poskytuje vlasům zářivý lesk. Tajemství Tangle Teezeru tkví v rozvrhnutí štětin, které jemně česají a díky užšímu kontaktu pomáhájí uhlazovat vnější vrstvu vlasové kutikuly více, než je u běžných kartáčů zvykem. Díky tomu se obnoví přirozený lesk vlasů. Stačí jednoduše pročesat vlasy Tangle Teezerem na úplném konci stylingu a tím získáte výrazný lesk. Používání nadměrného množství kondicionéru nebo lesku může vlasy zatížit a obrat je o objem a tvar. Zkuste použít Tangle Teezer k rovnoměrné aplikaci menšího množství produktu a užijte si dlouhotrvajícího, vzdušného účesu.

Přítel prodloužených i vlnitých vlasů

Tangle Teezer milují prodloužené i vlnité vlasy, protože velmi jednoduše a bez zbytečných slz pročesává vlasy od kořínků ke konečkům, hladce přejde i spoje nastavených vlasů bez toho, aby Vaše nové dlouhé vlasy bolestně vytahával.

Prodloužené vlasy Vám dodávají naprosto unikátní pocit pevných a objemných vlasů s dlouhými loknami až pod ramena. Není proto divu, že tato služba, k terá dodává zcela nové možnosti Vašemu stylu, je již delší dobu jednou z nejžádanějších v kadeřnickém průmyslu. Pravdou je, že ty nejsvůdnější, nejpřirozenější prodloužené vlasy a vlny vyžadují spoustu extra péče a právě tady Vám přijde Tangle Teezer k ruce. Aby Vaše dlouhé kadeře nevypadaly neupraveně nebo roztřepeně, Tangle Teezer Vám dodává možnost karáčovat vlasy naprosto bez obav a kdykoliv je potřeba přivést je trochu k poslušnosti a ukázat je v nejlepším světle.

 

TIP #3 PRO VAŠE VLASY OD SHAUNA P.

Pravidelné kartáčování od kořínků ke konečkům zabrání matnění vlasů v okolí spojů prodloužených vlasů. Dále tím zaručíte rychlou, jednoduchou a bezbolestnou úpravu, a navíc si můžete užít příjemnou masáž pokožky.

Tangle Teezer se prokázal jako jeden z nezbytných nástrojů v průmyslu – nejlepší stylisté jej vychvalují, populární časopisy jej vyhodnocují jako výrobek, který sbírá jednu cenu za druhou a a díky reakcím spotřebitelů víme, že doslova mění životy.

„Moje vlasy nikdy předtím nevypadaly tak dobře.“ Chválí si jedna ze zákaznic.

Další říká „Dříve jsem radši nosila vlasy v culíku, než abych si je musela rozčesávat. Ale od té doby, co mám Tangle Teezer moje vlasy vypadají prostě skvěle.“

Ať už máte jakýkoli účes nebo typ vlasů , s Tangle Teezerem budou dokonale hladké.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.