Doprava zdarma nad 1 490 Kč / 65 €! Vzorek ke každé objednávce dle vlastního výběru zdarma.

ZENZ verze 2.0

 

ZENZ VERZE 2.0:

NOVÝ STANDARD KRÁSY

 

Na základě naší mise vytvářet zdravější a udržitelnější kosmetický průmysl stanovuje ZENZ nové standardy v oblasti profesionálních kosmetických produktů. Na základě mnohaletého boje OSN pro ochranu planety a lidského zdraví přispívá ZENZ k tomuto vývoji uvedením ZENZ verze 2.0.

S řadou vědecky podložených certifikací posouváme standardy zdraví a udržitelnosti na ještě vyšší úroveň. Produkty obsahují maximální podíl přírodních a certifikovaných organických složek - vyšší, než vyžadují certifikace. Kromě toho jsou obaly vyráběny udržitelně a to převážně z recyklovaného plastu.

 

VYPADAT DOBŘE

ZENZ Organic Products je exkluzivní řada salonních produktů vyvinutých kadeřníky pro kadeřníky se zaměřením na zdraví a udržitelnost bez kompromisů ve vysoké kvalitě. Objevte, jak vás multifunkční produkty inspirují, abyste byli kreativní a dosáhli profesionálních výsledků i ze svého domova.

 

CÍTIT SE DOBŘE

Vytvořte si wellness zážitek s organickými produkty ZENZ vyrobenými z nejčistších a nejlepších surovin v přírodě. Výrobky obsahují maximální podíl přírodních a certifikovaných organických složek - vyšší, než vyžadují certifikace. S organickými produkty ZENZ získáte krásné a zdravé vlasy bez škodlivých přísad, jste chránění před alergiemi a hormonálními poruchami. Výrobky vytvářejí prostor pro hýčkání a pohodu - jak pro kadeřníka, tak pro klienta.

 

DĚLAT DOBRO

Se ZENZ uděláte něco dobrého pro sebe, pro ostatní i pro naši planetu. Produkty jsou certifikovány jednou nebo více ze čtyř uznávaných certifikací: ekoštítkem Severká labuť, AllergyCertified, Ecocert COSMOS Organic a Vegan Society. Ekologická značka Severská labuť je oficiální ekoznačkou pro severské země a zárukou ekologických a zdravých produktů. AllergyCertified je mezinárodní certifikace, která zajišťuje minimální riziko vzniku alergií. Ecocert COSMOS Organic je uznávanou certifikací organických a přírodních složek. Veganská společnost představuje mezinárodní standard pro veganské produkty.

Při výběru organických produktů ZENZ se staráte nejen o sebe a své zdraví. Staráte se také o naše životní prostředí a přírodu. Naše výrobky jsou vyrobeny z recyklovaného plastu od spotřebitelů a průmyslu. Společnost ZENZ Organic Products dále nese certifikaci Ocean Waste Plastic, protože spolupracujeme se společností ReSea, která sbírá plast z oceánu / řek 1: 1 v poměru k hmotnosti obalu produktu. Obaly produktů navíc redukují další produkci panenského plastu i tím, že jsou recyklovatelné.

  

 

 

 

 

 
  • Řadit dle:
  • 3 položek celkem

Stránka 1/1